Co tu znajdziesz

wtorek, 16 grudnia 2014

Proszona Herbatka u Mamy Moominka

Drogie dzieci i inne skrzaty i owady, trolle i zębole! Dziekuję każdemu z osobna i Wam wszystkim razem, droga gromadko! W sobotę Czerwony Kapturek mi powiedziała: ale masz popieprzonych znajomych. 
I ja właśnie za to Was wszystkich U-WIEL-BIAM, za to właśnie (Kapturkę oczywiście również!)! Za to pozytywne zakręcenie! 
Za to, że mogę się zjeść pizzę z Żółwiem Ninja Danutello, spróbować ciasta bananowego Smurfetki i posłuchać jak Sinobrody gra na cyji! 
Duży pokój tradycyjnie opanowało plemię Kalamburów, kuchnia jak to kuchnia prawie pękła w szwach od pysznego żarełka i hektolitra alko (czemuście tego nie wypili?! w alkoholizm popadnę!) 
Dziękuję Wam ogromnie za to wejście z przytupem w trzecią dziesiątkę! 

Odnotowano następujących podejrzanych o szaleństwo:

Zielona wróżka absyntuszka (podobno Dzwoneczek, ale...), Maja w dwóch osobach i Gucio, Sindbad (albo inny pirat), Muchomorek (wciąga) Żwirek, Szalony Kapelusznik, Karamba & Karamba (serio myślałam na początku że to jedna osoba aż się kapnęłam że dwie hehe, dziewczyny, byłyście świetne!), Tancerka i Ołowiany Żołnierzyk, Kapturki dwa, jeden Gajowy (ten to ma dobrze) i Babciowilk (na zdjęciu resztki babciu), Skrzaty z małym skrzatem, Sinobrody z Żoną, Max (z tam gdzie mieszkają dzikie stwory), Kaonashi (z Spirited Away), Bob Budowniczy z Laską Martą, Biedronka, Żółw Ninja Danutello z pitcą, Smerf Maruda i Smerfetka (ale nie w parze, bo smerf miał pociąg do żółwicy), My Little Pony, Zła wiedźma i Bobek, Czarownica, Kot w Butach i najmłodszy syn młynarza (dobrze mówię?), dwie dziewczynki z zapałkami (o ile miały zapałki gdzieś), Cruella DeMon (bez dalmatyńczyka) i Wasza Mama ( i Muminka) <zgubiłam kogoś??>

Do pooglądania: 
1. Foty foteczki fotunie (autor zbiorowy)
2. Foty Agni ( i jeszcze kogoś)

Papapappapapapa mmamamamaamma! Muminkomama się cieszy radością i życiem! Jupiii! 

1 komentarz:

AgNi pisze...

Oj z mojego aparatu też zdecydowanie zbiorowy... Dzięki za coroczne umożliwienie głupawki! Jesteś... cie... jesteśmy super!